Sabiedriska labuma organizācija "Rasas krāsas" Kalēju iela 3, Ikšķile, Ikšķiles novads, LV-5052, Latvija Reģ. nr. 40008173291 Luminor Banka AS Konta nr. LV02RIKO0002013205581

under menu leaf
"Drosme būt redzamam"
Zib-zib! Filmēšanas Meistardarbnīca! Kopā ar bēniem ZIBZIB darbā piedalījās divi mūziķi no Holandes, kuri gan komunicēja ar bērniem angļu valodā, gan improvizēja ar muzikālo pavadījumu filmēšanas procesā.
Oliņ - Boliņ! Piecās dienās piedzīvotais fotomirkļos
Rasas krāsu Mozaīkas rullē.
BIZ BIZ jau lido!
"Mēles meles karameles" skaistā kopdarbā un jautrās aktivitātēs pavadītās darbnīcas fotomirkļi
Esam gaisā! Vēl joprojām ir "Esam gaisā" sajūta!!! Lai viss turpinās! Bildes no fināla skaistajiem brīžiem.
Ieskats Puķainās darbnīcas pirmajā dienā
Latvijas vasaras smaržu viļņi RIMI apmeklētājiem atgādināja par veselīgu tēju lasīšanas laiku, jo ziema ar nav aiz kalniem. Tad izžāvēts vīgriežu , pelašķu un madaru pušķis ar mežģīņotu etiķeti būs noderīgs ieguvums gardai tējai un siltām atmiņām… Košie dekori no līmplēvēm zibinoties saulē atgaiņās kādus spārnainus nelūgtos viesus no dārza ogām. ĻOTI patika gan lieliem , gan maziem T/c apmeklētājiem pašiem taisīt košās apsveikumu kartiņas ar atsvaidzinošu jūras tematiku un " pabūt" pļavas zāļu un puķu biežņā kopā ar bizbizmārīšu ģimeni vai taureņu pārīti...
Kanēlīša piedzīvojumi
Cekuliņu darbnīcas noslēgums
Cekuliņu trešajā dienā ar papīru gleznojām ūdensmatus un straumīšu skruļļus, veidojām cekulainus portretus pie Kristīnes Garklāvas un izspūrušus trauciņus zīmuļu glabāšanai. Pie Renātes tapa Strelīciju cekuliņi.
Cekuliņu pirmajā dienā kopā ar Žaneti bērni veidoja mālainas frizūriņas un visādus matainus citādus radījumus. Uz Rasas krāsu darbnīcām bija atnākusi friziere Kristīne un mācīja bērniem bizīšu pīšanas amatu. Pēcpusdien gatavojām cekuliņus indiāņu stilā.
Mākslas dienas Ikšķilē
Lieldienas Rasas Krāsu izpildījumā
Lieldienas Rasas Krāsās
Ieskats izstādes "Priecīga augšana" atklāšanā. Vairāk informācijas http://www.ogrenet.lv/ikskile/37952/
Gada sirsnīgākā diena. Vairāk: https://failiem.lv/u/9q6yy2fb#_
Tekstila mākslas apgūšana
Ziemassvētku dāvanu gatavošanas darbnīca